Super-aksion nga Rashica dhe Latifi, shënon Miloti

Milot Rashica e ka shënuar golin e nderit për Shqipërinë U-21, në ndeshjen kundër Portugalisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian.

Vushtrriasi krijoi një aksion fantastik me Liridon Latifin, për ta gjetur golin e parë dhe të vetëm të Shqipërisë.