Sunderland – Liverpool, penallti dhe…(VIDEO)

Liverpool kërkon fitore në stadiumin e Sunderlandit në javën e 20-të të Premierligës, transmeton Gazetaolle.com.

Mysafirët nga Liverpool ka kaluar në epërsi me golin e Daniel Sturridge në minutën e 20-të.

Sunderland i ka barazuar shifrat me golin e realizuar nga penalltia përmes Defoe. /Gazetaolle