Sulmuesi i Llapit, Gentrit Begolli, bëhet baba

Sulmuesi i Llapit, Gentrit Begolli, është bërë bara për herë të parë.
Atij i ka ardhur në jetë një djalë. “Falënderimi i takon Allahut që më begatoi me një djalë. Lus Allahun që ta bëj të dobishëm dhe të suksesshëm në këtë dunja dhe në ahiret”, ka shkruar Begolli në Facebook.

Gentriti luan me Llapin, ndërsa shkaku i lëndimit ka munguar në ndeshjet e stinorit pranveror. Ai pritet të kthehet në fushë shumë shpejtë.
Karrierën më të madhe Begolli e ka kaluar tek Prishtina. /Gazeta Olle/