Suarez në diell të nxehtë, e dashura e ‘freskon’

Kampionati kinez përfunduar dhe është në pritje të nisjes së sezonit të ri, derisa ish-mesfushori i Atletico Madridit, Mario Suarez, ka zgjedhur plazhet e Miamit për të kaluar këto ditë të ftohta dimri.

Ish-mesfushori i Përfaqësueses së Spanjës, i cili aktualisht luan për skuadrën Guizhou Hengfeng Zhicheng FC në Kinë, është fotografuar duke pushuar bashkë me të dashurën e tij, Malena Costa.

5

Kjo e fundit ka tërhequr vëmendjen me format e fizikut të saj dhe bikini të kuqe që kishte vendosur të veshë.

7

Suarez duhet të jetë i lumtur që ka në krahë një bukuroshe të tillë. Spanjolli për një sezon ka luajtur edhe në Serie A te Fiorentina. /Gazeta Olle/

241