Skifterat apo Morina? Ja çfarë thotë ish-lojtari i njohur i Gjilanit, Arben Zeqiri

Ish-futbollisti i shquar i Gjilanit dhe Dritës, Arben Zeqiri, ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin Arena në Tribuna Channel.

Ai foli mbi situatën e krijuar te skuadra e Gjilanit.

Zeqiri mendon që “dikush duhet të hapë rrugë për përmirësimin e gjendjes në klub”, duke aluduar në trajnerin Arbnor Morina.

Kujtojmë që ky i fundit e ka marrë besimin e kryesisë së klubit.

Gjithsesi, shikoni mendimin e Zeqirit për situatën e krijuar, trajnerin dhe Skifterat.