Spektakli i radhës nga Llapi, do të qeshni gjithë natën me golin e pësuar sot nadj Flamurtarit

Flamurtari i iku barazhit duke marrë një fitore që pritej ndaj Llapit në shtëpi.

Prishtinasit fituan 3:2 dhe mbijetuan në elitë.

Njëri prej golave të Flamurtarit, ai i Alban Shillovës, ishte super-komik.

Më poshtë mund të shihni “spektaklin” e portierit dhe mbrojtjes së Llapit.

Komenti është i tepërt.