Spartak Moska poston fotografi shokuese nudo të futbollistes (FOTO +18)

Futbollistja ruse, Yulia Ushakova, u bë hit në mediat e vendit të saj sot pas postimit të një fotografie kontraverse nga skuadra e saj, Spartak Moska.

Këta të fundit e postuan një fotografi nudo të futbollistes Ushakova, e shtrirë pranë dhomës së trajtimeve, shkruan Gazeta Olle.

Ajo pësoi një lëndim të lehtë në sfidën e fundit dhe iu deshtë trajtimi kozmetik.

Mediat ruse e komentuan shumë këtë fotografi të postuar, duke e quajtur si vendim të tepruar dhe aspak të moralshëm. Por, vetë futbollistes nuk i pengoi një gjë e tillë.

Madje, ajo vetë e postoi të njëjtën fotografi në rrjetet e saj sociale.

Futbollistja ruse, Yulia Ushakova, u bë hit në mediat e vendit të saj sot pas postimit të një fotografie kontraverse nga skuadra e saj, Spartak Moska.

Këta të fundit e postuan një fotografi nudo të futbollistes Ushakova, e shtrirë pranë dhomës së trajtimeve, shkruan Gazeta Olle.

1

 

Ajo pësoi një lëndim të lehtë në sfidën e fundit dhe iu deshtë trajtimi kozmetik.

Mediat ruse e komentuan shumë këtë fotografi të postuar, duke e quajtur si vendim të tepruar dhe aspak të moralshëm. Por, vetë futbollistes nuk i pengoi një gjë e tillë.

Madje, ajo vetë e postoi të njëjtën fotografi në rrjetet e saj sociale. /Gazeta Olle/

futb futb1