Sot zhvillohen katër ndeshje interesante në Kupën e Kosovës

Sot luhen katër ndeshje të rrethit të katërt të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll, ku na presin takime shumë interesante.

Më poshtë i keni çiftet dhe treshet e gjyqtarëve.

Vëllaznimi – Arberia (D)
(A. Shala, M.Qehaja, G.Hyseni)

Flamurtari – Vllaznia (P)
(S.Isufi, E.Baliqi, R.Hyseni)

Bashkimi (K) – 2-Korriku  (ndeshja zhvillohet në stadiumin e 2 “Korrikut”)
(L.Mustafa, B.Berisha, F.Kiçina)

KEK-u – Dukagjini (K)
(B.Batalli, F.Jakupi, D.Muriqi)