Slloveni – Kosovë, ja cilat televizione e transmetojnë ndeshjen

Përfaqësuesja e Kosovë në basketboll do të bëjë debutimin historik në arenën ndërkombëtare ndaj Sllovenisë, në kuadër të ndeshjeve eliminatore për Kampionatin Evropian “EuroBasket 2017”.

Ndeshja pritet të filloj nga ora 20:00, ndërsa këtë ndeshej mund ta shikoni në RTV 21 dhe SuperSport Kosova 1