“Skifterat” përdorin një foto prekëse për t’u tallur me “Intelektualët”

Vazhdon “lufta” në rrjetet sociale mes “Intelektualëve” dhe “Skifterave”.

Tifozët e Gjilanit së fundmi e kanë përdorur një foto “prekëse” për t’u tallur me rivalët bardhekaltër, përcjellë “GazetaOlle.com”.

“Skifterat” e kanë përdorur foton e cila bëri bujë të madhe ku tifozët e Dritës shihen duke qarë pas fitores në barazh me Flamurtarin, duke shkruar mbi të: “Apet kena me lujtë me Gjilanin”.

Drita-Gjilani zhvillohet nesër në ora 15:00.

14522421_10210540479810902_1999619080_o