SKANDALOZE: Tensionohet Liga e Dytë, Rinia i quan ‘shkije’ Lepencin

Se fundi i kampionatit në futbollin kosovar çdo herë sjell tensione dhe se  lufta për pikë, bëhet aq e ashpër është dëshmuar edhe dje.

Skuadra e Rinisë nga Fushë Kosova ka lëshuar një sërë akuzash ndaj skuadrës së Lepencit, të cilët madje i quan edhe ‘shkije’.

Në një postim të bërë KF Rinia shkruan se ndeshja ndaj Lepencit ishte ndeshje boksi, me shumë tensione që nga fillimi i ndeshjet e gjerë në fund.

Madje sipas tyre vendasit bënë presion tek gjyqtari sa që ra në ndikim të tyre.

Për më shumë shikoni postimin e plot të KF Rinisë në rrjetet sociale.