‘Sirius Sport Bar’, vendi ku ndjeheni si në stadium gjatë ndeshjeve të ‘Euro 2016’ (FOTO)

Tifozët e futbollit tashmë e kanë edhe një vend tejet interesant për t’i parë të gjitha ndeshjet e sportit vendor dhe atij ndërkombëtar.

Tash e disa muaj është hapur lokali sportiv, ‘Sirius Sport Bar’ në lagjen ‘Pejton’ në Prishtinë.

Të gjitha ndeshjet e Kampionatit Evropian, ‘Euro 2016’, mund t’i shikoni në këtë ambient me kushte të jashtëzakonshme.

Personeli i këtij lokali ju pret në ndeshjet çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale./Olle