Sigurisht se nuk e keni parë ndeshjen Argjentina – Kili, nga kjo perspektivë (FOTO)

Ditë më parë u zhvillua ndeshja finale e Kupës së Amerikës ndërmjet Argjentina dhe Kilit.

Kjo finale përpos në fushë, fitoi vëmendje edhe në tribuna për shkak të shumë bukurosheve të pranishme, transmeton Gazetaolle.com. /Olle

Argjentina – Kili, nga një tjetër perspektivë (FOTO)

 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 10 Foto 2 FBL-COPAM2016-ARG-CHI