Sigal Prishtina – Rilski, këtë se kanë pritur tifozët nga skuadra e Prishtinës

Sigal Prishtina ndeshje e parë në shtëpi do ta luaj të mërkuren në FIBa Europe Cup, ndaj Rilski Sportis

Faqja zyrtare e klubit ka njoftuar tifozët për këtë ndeshje ku dhe interesimi nuk ka munguar shkruan GazetaOlle.com.

Por përveç njoftimit që ndeshja do të luhet të mërkuren çmimi i biletave të ndeshjes nuk është bërë i ditur nga drejtuesit e klubit përkundër pyetjeve që janë bërë në faqen e klubit.

IMG_2810