Shtyhet ndeshja e Superligës, ja orari i fundjavës

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar orarin e ndeshjeve të xhiros së 25.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Flamurtarit është shtyrë për 27 mars, përcjellë “Olle”.

Më poshtë i keni ndeshjet e fundjavës.

E shtunë, ora 14-00
Llapi – Ballkani
Drita – Liria
Drenica – Ferizaj

E diel, ora 14-00
Feronikeli – Trepca 89
Gjilani – KEK-u

27 mars ora 14-00
Flamurtari – Prishtina