Shqipëria U21 publikon listën e të ftuarve, ka risi për ndeshje të shtatorit

Kombëtarja e Shqipërisë U21 ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshje të shtatorit.

Risi në listën e Alban Bushit janë emrat e Armando Broja që luan te Chelsea dhe Geraldo Bajrami që luan poashtu në Angli te Birminghami, shkruan Gazeta Olle.

Kujtojmë që Shqipëria gjendet në një grup me Kosovën U21, dhe “vëllazërorja” pritet të zhvillohet pas një muaj.

Aktualisht, Shqipëria ka një pikë pas dy pikë pas tri ndeshjes, kurse Kosova kryeson në tabelë me 6 pikë pas dy ndeshje.

Lista e plot: