Shqipëria U-21 zhvillon dy miqësore brenda një dite

Shqipëria U-21 do të luajë ditën e nesërme dy ndeshje miqësorë brënda pak orësh.

Trajneri Alban Bushi ka vendosur që të testojë të gjithë lojtarët që ka në dispozicion, teksa ditën e sotme ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore, përpara dy sfidave.

Kombëtarja Shoresa do të luajë në orën 10:00 kundër ekipit të Besës që do të zhvillohet në Kavajë, dhe në orën 17:30 me ekipin e Erzenit në Tropikal Resort.