Shqipëria barazon me Brazilin

Kombëtarja shqiptare U-17 ka arritur ta ndal në barazim 1:1 Brazilin U-17.

Futbollistët e trajnerit Xhemal Mustedanagiq treguan një lojë tejet të mirë për të nxjerr në fund një barazim.

Kjo ndeshje ishte e karakterit miqësor dhe ishte e treta rresht për kuqezinjtë.