Shkolla e futbollit në Kosovë solidarizohet me viktimat në Turqi (FOTO)

Shkolla e Futbollit ‘El Clasico’ në Vushtrri, është solidarizuar me viktimat në Turqi, pas sulmeve terroriste që ndodhën mbrëmë në aeroportin AtaTurk të Stambollit.

Fëmijët e ‘El Clasicos’ kanë marrë një flamur turk dhe së bashku kanë pozuar me të, duke shprehur solidarizimin për viktimat.

Dhjetëra persona mbetën të vrarë dhe qindra të plagosur. /Olle

elclasico