Shkodran Mustafi argëtohet para derbit me këngët e këngëtarit nga Mitrovica

Arsenali nesër udhëton në ‘Old Trafford’, për t’u përballur me Manchester Unitedin, dhe mbrojtësi nga Gostivari këtë ndeshje do ta nis nga minuta e parë.

Një ditë para ndeshjes, Mustafi ka zgjedhur të disponohet me këngët e këngëtarit kosovar ‘Mc Kresha’.

SJSKSSK