Shkodra te Flamurtari

Mesfushori kosovar Donjet Shkodra është futbollisti më i ri i Flamurtari të Vlorës.

Shkodra luan si mesfushor dhe sezonin e fundit ai ka luajtur me Deinze në Divizionin e Dytë në Belgjikë.

Ai ka qenë titullar fiks me skuadrën e tij duke u aktivizuar për 26 ndeshje duke qenë një ndër lojtarët kryesor te Denize