Shikoni si duket fytyra e viktimës McGregor pas ballafaqimit me Khabib

Conor McGregor kishte shpresuar në fitore ndaj Khabib.

Boksieri irlandez e humbi meçin ndaj rusit, duke u dorëzuar qysh në raundin e katërt.Khabib e shtrëngoi me krahë McGregorin, duke e detyruar që të hiqte dorë para kohe, përcjell “lajmi.net”.

Irlandezi ka pësuar një goditje në syrin e djathtë, e që pas përballjes nuk ka dalë në konferencë për media.

McGregor ka kërkuar nga policia që stafi i Khabib të futet në burg dhe të marr dënimin maksimal pas asaj përleshjes që ndodhi.

IMG_5462