Shikoni se çka ka ‘zënë’ Kaka (FOTO)

Mesfushori i Sao Paolos, Leite Kaka, është bërë më të dashur të re.

Mediet në Brazil bëjnë të ditur se ish-mesfushori i Brazilit, Milanit dhe Real Madridit, është në lidhje me bukuroshen Vanessa Ribeiro.

ka kak kaka k