Shikojeni se më kë ishte i shoqëruar Paul Pogba në ceremoninë e sontme të ”MTV”-s

Paul Pogba ka treguar lëvizje më të mira për dy muaj sa ka qenë i lënduar se sa në fushën e futbollit.

”100 milionshi” i Manchester Unitedit është ende i pasigurt në lidhje me datën e rikthimit të tij nga lëndimi, përcjellë ”GazetaOlle.com”.

Pogba u lëndua më 12 shtator në sfidën ndaj Baselit në Champions League, teksa mund të kthehet para Krishtlindjeve.

Por, 24-vjeçari nga Franca u pa i relaksuar dhe i veshur mirë me dy vëllezërit e tij në ”Wembley SSE Arena” sonte.

nintchdbpict000005063824

Kështu, ai mori pjesë në ndarjen e çmimeve të ”MTV Europe Music Awards”.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe ylli i Tottenhamit, Dele Alli.

Mesfshori anglez ishte i veshur komplet më ndryshe nga Paul Pogba. /Gazeta Olle/

nintchdbpict000016580963

nintchdbpict000366488682-e1510522251501