Shaqiri vazhdon pushimet në Amerikë

Xherdan Shaqiri po i shijon pushimet e tij në Amerikë Futbollisti i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri po i kalon pushimet e tij në Amerikë.

Ai këtë e ka treguar përmes një postimi në Twitter, ku shkruan se po e donë dhe po e pëlqen Amerikën.

shaqa