Shaqiri po i kryen test mjekësore te kjo skuadër

Sipas ‘SkySports’ ylli kosovar Xherdan Shaqiri është duke i kryer testet mjekësore te skuadra e Stoke Cityt njofton GazteOlle.com.

 

Shaqiri ishte i pranishëm edhe në ‘Britania Stadium’ për të përcjellur nga afër ndeshjen ndërmjet Stoke dhe Liverpoolit