Shaqiri: Jam gati për sfidat e reja

Xherdan Shaqiri duket se nuk po e mendon fare largimin nga Interi, përkundrazi, shprehet i gatshëm për sfidat që e presin me skuadrën zikaltër në edicionin e ri, 2015/16.

Kështu u shpreh kosovari me anë të një fotoje në Instagram, të cilën e ka postuar sot.

“Gati për sfidat e reja”, shkroi Shaqa, foto për të cilën mori pëlqime dhe komente të shumta. /Olle

11733250_10207064297828525_1405668346_n