Shaqiri dhe Mancini habiten nga Manaj (VIDEO)

Edhe pse vetëm një stërvitje, Rey Manaj siç duket e ka gjetur momentin për të bërë për vete trajnerin Mancini dhe për të lëne gojëhapur lojtarët zikalter të kalibrit si Kovaciq dhe Jovetiq.

Ai ka shënuar dy gola që ka vendosur takimin stërvitor të mbyllur pak me parë. Manaj është dukur në formë  dhe fakti që tekniku e ka grumbulluar në ekip të parë është diçka që e ka stimuluar me shumë. Pas dy golave me të rinjtë, kane ardhur edhe dy me të rriturit.