Sermaxhaj: Drita ka ekip fantastik, por po ndihmohet nga gjyqtarët

Trajneri i njohur i futbollit vendor dhe njëherësh drejtori i Shkollës së Futbollit Prishtina, Sami Sermaxhaj, ishte i ftuar në emsionin Arena në Tribuna Channel.

Ai komentoi rrjedhën e kampionatit tonë, duke e vlerësuar atë si shumë interesant.

Sipas Sermaxhajt, Drita është ndihmuar nga gjyqtarët në dy ndeshjet e fundit.

Ai tha se gjilanasit kanë skuadër fantastike dhe se s’kanë nevojë për ndihma të tilla.

Momentin mund ta shikoni më poshtë.