Sërish Enis Bardhi, sërish nga gjuajtja e lirë (VIDEO)

Enis Bardhi ka shënuar në fitoren e Levantes 3 me 0 ndaj Leganes.

Ylli shqiptar që mbron ngjyrat e Kombëtares së Maqedonisë, shënoi një gol të bukur, shkruan IndeksOnline.

Ai shënoi në minutën e 59’të, një gol nga gjuajtja e lirë.

Dy golat tjerë për ekipin e Levantes i shënuan; Coke dhe Morales.

Ky ishte goli i shtatë i Bardhit në sezonin e parë me ekipin spanjoll.

https://www.dailymotion.com/hdlivegoals