Semir Zeneli bëhet me skuadër të re

Sulmuesi i Vëllaznimit të Gjakovës, Semir Zeneli, është bërë me skuadër të re.

Ashtu siç njoftoi “GazetaOlle.com” javën e kaluar, Zeneli ka arritur marrëveshje me Fortunën e Oslos, ku së fundi trajner është emëruar Shpëtim Babaj.

Zeneli pritet të udhëtojë drejt Norvegjisë në ditët në vijim.

Babaj ishte së pari lojtar i Fortunas, dhe më pas u emërua trajner. Kjo skuadër garon në Ligat e ulëta të Norvegjisë.

semir zeneli 12 semir zeneli 14