Sekreti i formës së Suso-s është kjo super bukuroshe

Milani mori mbrëmë një barazim 2-2 ndaj Interit, një pikë që erdhi vetëm falë dy golave të shënuar nga Suso, i cili ishte protagonist absolut, pasi dhuroi dhe një lojë mjaft të mirë.

Mesfushori me tipare sulmuese po kalon një sezon fantastik, pasi nuk mundi që të tregonte vlerat e tij në ekipin e Liverpoolit.

Bukuroshja Alis Rodriguez mesa duket është “muza” e frymëzimit për futbollistin e Milanit, pasi edhe mbrëmë kanë festuar dopietën në derbi.

 

suso

05c6e11747c62bc32c477086b68bffa3