Sejdiu futbollist i lirë

Mesfushori i shumë skuadrave të njohura kosovare, Qëndrim Sejdiu, i ka dhënë fund aventurës së tij me skuadrën e Hajvalisë.

Vet lojtari e ka konfrimuar këtë për GazetaOlle.com.

“Kam përfunduar gjithçka me skuadrën e Hajvalisë, dhe për momentin jam duke i shqyrtuar disa oferta”, u shpreh Sejdiu.