Seferi: Këtij këtu, me çetnikun në gjoks, ia tregova shqipen e vërtetë

Boksieri shqiptar, Nuri Seferi, ka fituar pa problem meçin kundër boksierit serb Dushan Krstin, që u zhvillua në Olten të Zvicrës, duke e mposhtur në raundin e gjashtë.

Emocionet dhe fjalët mëdha të Sefeërit pas meçit, nuk munguan.

“Këtij këtu, me çetnikun në gjoks, ia tregova shqipen e vërtetë”, tha Seferi pas meçit. /Olle