Samir Ujkani pranon lajmin më të gëzueshëm në jetë

Kapiteni dhe portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani sot është bërë baba për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vëllai i futbollistit Emir Ujkani përmes disa fotografive të postuara në rrjetet sociale duke i uruar mirëseardhje vogëlushes, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se Samir Ujkani është martuar më bukuroshen nga Prishtina Efnanën në korrik të vitit 2017./21Media

26637697_1121877567948508_1956614762_n