Sahiti: Shorti nuk është i lehtë

Përzgjedhësi i Kosovës, Muharrem Sahiti është shprehur se grupi i përfaqësueses së tij nuk është edhe aq i lehtë, raporton zeri.info

“Ne i kemi njohur të gjitha këto kombëtare. Grupi nuk është edhe aq i lehtë siç po flitet”, deklaroi Sahiti

“Grupi është lehtë nëse luan mirë”, shtoi ai.

Kosova në Ligën e Kombeve do të ketë punë me Maltën, Ishujt Faroe dhe Azerbajxhanin.

received_10210521886315774