Ruset i kërkuan Puyolit ta kalonte natën me to!

Mbrojtësi legjendar i Barcelonës, Carles Puyol, ka pasur një moment të sikletshëm ku është sulmuar nga dy vajza. Teksa ndodhej në Rusi për shortin e grupeve të Kupës së Botës, Puyol u ndalua në hollin e hotelit nga vajzat.

Ato filmuan gjithë skenën ku po i afroheshin ish-futbollistit, dhe dukë u sjellë në mënyrë flirtuese i morën leje për ta filmuar me celularin e tyre.  Me një anglishte jo të mirë njëra prej tyre e pyeti: “A mund te na ndihmosh? Mund të ne përshëndesësh në një video?”.

Image result for puyol

Pujol konfuz iu përgjigj “Si the?”. Njëra nga ato i tha se e duan për videon dhe më pas e komplimentuan për flokët. Situata ndryshoi kur papritur njëra nxori një lodër seksi dhe duke ia treguar ish-futbollistit para fytyrës, i kërkoi të kalonte një natë me të. Puyol refuzoi dhe rojet e sigurisë erdhën për t’i nxjerrë jashtë vajzat. /Gazeta Olle/

 Carles Puyol was in Russia to work at the World Cup draw