Ronaldo tentoi të dal fshehurazi me këtë bukuroshe, por megjithatë zihet (FOTO)

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronlaldo, është maskuar për të dal me modelen spanjolle Georgina Rodriguez, raporton Gazetaolle.com.

Ani pse tentoi mjaft mirë që të ruhet nga njerëzit dhe mediat, një gjë e tillë i dështoi pasi që megjithatë u fotografua nga paparacët.

Ronaldo njihet për lidhjet e tij me super-femra. /Olle