Ronaldo shpallet më i miri në botë por e dashura e tij …. (FOTO)

Në fushë janë profesionistë të vërtetë, por me bindje të plotë mund të thuhet e njëjta gjë edhe kur bëhet fjalë për ekranin.

Lojtarët më të mirë të FIFA-s, por edhe protagonistë të tjerë të futbollit botëror shkëlqyen në ceremoninë e zhvilluar në Zyrih, por një meritë të madhe për këtë ka edhe puna e bërë nga stafi prapa kuintave.

Cristiano Ronaldo ishte ai që u shpall më i miri nga FIFA dhe në këtë ceremonia ai u shoqërua nga djali dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, e cila mori kritika për veshjen e saj, transmeton “Top Channel”.

Bukuroshja brune ishte veshur me një fustan të zi, por për kritiket ai u vlerësua si provokativ për një event të tillë.

1484049661_roni1