Ronaldo luan ndaj Napolit

Real Madridi merr një lajm fantastik para ndeshjes me Napolin.

Cristiano Ronaldo është rikuperuar plotësisht dhe është gati për të sfiduar Napolin.

Pas mungesës në stërvitjet e të hënës, Ronaldo ka ushtruar rregullisht sot dhe do të jetë startues nesër, përcjellë “lajmi.net”.

Ndeshja zhvillohet nesër me fillim prej 20:45 në “Santiago Bernabeu”.