Ronaldo i pandalshëm, kapet “offside” me dy bukuroshe tjera

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo po e shijon në maksimum pushimin e tij të merituar pas triumfit në Ligën e Kampionëve dhe në Euro 2016.

Ai ka qenë top lajm i mediave botërore, pas lidhjes së tij me bukuroshen Cassandre Davis.

Por, duket se atij nuk i ka mjaftuar vetëm Cassandre, pasi pranë tyre po qëndronte edhe një tjetër bukuroshe, e cila po ashtu duket e afërt me portugezin.

image image