Ronaldo ‘harron’ femrat, kalon pushimet me meshkuj

Superylli i Real Madridit e kishte me nxitim ta festonte triumfin, ashtu që ka shkuar në plazhet e Ibizas për t’u relaksuar dhe për të marrë ca rreze.
Natyrisht se fiziku i tij ka tërhequr vëmendjen e gjinisë së bukur, duke qenë se qe një kohë të gjatë trupi i tij është kthyer në një simbol.
Megjithatë, portugezi vazhdon t’i kalojë pushimet me shokët e tij, meqenëse akoma nuk ka krijuar një lidhje të qëndrueshme prej se u nda nga Irina Shayk.

imageimage image