Ronaldinho i’a zë motrën shokut! (FOTO)

Paola Salcedo, motra e futbollistit të Chivas Carlos Salcedo, duket se është një nga arsyet pse Ronaldinho e rinovoi edhe për një sezon tjetër kontratën me Queretaron.

Sipas disa mediave meksikane, ylli brazilian është duke përjetuar një romancë me motrën e rivalit dhe shokut të tij futbollistik.

Për momentin nuk ka asgjë të konfirmuar, por bukuroshja meksikane ka postuar disa foto me Ronaldinhon, çka tregon se diçka ka mes tyre.

R RO RON RONA