Roma prezanton fanellat e reja

Roma i ka prezantuar fanellat e para, të cilat skuadra verdhekuqe do t’i veshë gjatë edicionit të ardhshëm, 2015/16.

Si zakonisht, fanella tradicionale e Romës do të jetë e kuqe, derisa ajo është pëlqyer shumë nga tifozët, të cilët kanë nisur të interesohen për çmimin e saj dhe për datën se kur do të dalin në treg.

11425212_823887504361382_4377571427319661975_n

49006-3