Roma-Porto, formacionet e mundshme

Sonte nga ora 21:00 zhvillohet edhe një përballje shumë interesante mes Romës dhe Portos, shkruan Gazeta Olle.

Roma do të jetë me disa mungesa si portieri Olsen, apo edhe mbrojtësi Manolas, sikurse edhe Cengiz Under, por edhe mysafirët kanë disa mungesa për shkak të kartonëve dhe lëndimeve.

Formacionet e mundshme

Roma: Mirante, Karsdorp, Marcano, Jesus, Kolarov, Zaniolo, N’Zonzi, Cristante, El Shaarawy, Xheko, Kluivert

Porto: Casillas, Militao, Felipe, Pepe, Telles, Pereira, Torres, Herrera, Otavio, Soares, Brahimi