Rio Ferdinand gjen kohë të tallet brutalisht me Hector Bellerinin pas kësaj ndodhie

Rio Ferdinand është tallur befasisht me Hector Bellerinin pas veshjes së tij të pazakonshme, përcjellë ”GazetaOlle.com”.

Ylli i Arsenalit ishte protagonist i javës së London Fashion në pizhamet e femrave dhe kështu ai është bërë ”hit” në rrjetet sociale.

Dhe tani ish-mbrojtësi i Manchester Unitedit, është tallur me Bellerinin për këtë arsye.

”Sesion fotosh nga Hector Bellerin në fillim të vitit 2018 duken si Real G”, shkroi Ferdinand në Twitter.

nintchdbpict000374605617

Në javën e modës në Londër, Bellerin ishte veshur me xhaketën e Christopher Shannon, me pizhamet e arta të Zimmermannit, si dhe me rroba tjera të markës, ”Gucci”.

Bellerin, i cili ka bërë tri paraqitje këtë sezon me disa këpucë të pazakonta në fushë, pati të veshur rroba në vlerë prej 2,655 funtesh të dielën në javën e modës. /Gazeta Olle/

nintchdbpict000374611700-e1515603545733

DTK10elWsAAW5_F