Rikthehet nga lendimi Herolind Shala

Kosova gjatë ndeshjeve të muajit qershor është përballur me disa lendime të futbollistëve.

Katër ishte numri i të lenduarëve pas ndeshjes me Malin e Zi, shkruan GazetaOlle.com.

Por tashmë mesfushori i njohur Herolind Shala është rikuperuar dhe do jetë I gatshëm të luaj te skuadra e tij, Vålerenga.

“I gëzuar për rikthimin duke bërë atë që dua”, ka shkruar Shala në rrjetet sociale./GazetaOLLE