Rike Roçi dhe Irid Hoxha sërish në stadium, por shikoni ku ndodhen tani (FOTO)

Rike Roçi dhe Irid Hoxha pas vëmendjes që tërhoqën në ndeshjen Francë-Shqipëri, kanë zgjedhur jenë sërish në stadium.

Dy vajzat seksi kanë postuar një video, ku shfaqen në stadiumin e Lionit në zonën pas portave.

Por, ndryshe nga ndeshja e kaluar, dy vajzat këtë herë kanë zgjedhur një veshje më pak provokuese, shkruan Panorama Sport.

koqii