Rhett largohet nga Prishtina

Basketbollisti amerikan, M.J. Rhett është larguar nga Sigal Prishtina

Tifozët e Sigal Prishtinës dhe ata të basketbollit në vend në përgjithësi, në pranverë nuk do të kenë rastin të shohin ngulitjet atraktive të lojtarit amerikan

24-vjeçaru, falë ngulitjeve që bënte, është vlerësuar lojtari më atraktiv i basketbollit kosovar në stinorin vjeshtor.

Rhett është larguar drejt Libanit./Olle