Rezultatet, ndeshjet e nesërme dhe tabela (FOTO)

Skuadra e Prishtinës ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme ndaj Gjilanit.

Kryeqytetasit në stadiumin ‘Agron Rama’ në Olibliq, kanë mposhtur 1:0 Gjilanin, për të mbetur në garë për titull.

Dje, Feronikeli e ka mundur 6:0 Hajvalinë. Më poshtë i keni rezultat, ndeshjet e nderme dhe tabelën. /Gazetaolle.com

t r